تحویل موقت پروژه مدیریت درمان و اسناد پزشکی استان لرستان

تحویل موقت پروژه مدیریت درمان و اسناد پزشکی استان لرستان

رشد و توسعه شرکت پاراوان گستر شمال مدیون تلاش گسترده و عمیق شما مدیران، متخصصان و همکاران گرامی که دانش، تخصص و عمــر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی شرکت پاراوان گستر شمال و سازندگی میهن عزیزمان ایران قرارداده اید می باشد.

به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه کارفرمای محترم شرکت  خانه سازی طرح و اجراء علی الخصوص جناب آقای مهندس نورانی سرپرست محترم دفتر  اراک آقای مهندس اکبرزاده  و همکاران نظارت مقیم کارگاه و همچنین مدیر محترم پروژه جناب آقای مهندس فوقانی و سرپرست محترم کارگاه جناب آقای مهندس حیدری و دیگر همکاران ایشان در پروژه و دفتر مرکزی شرکت که این شرکت را در اتمام پروژه مدیریت درمان و اسناد پزشکی استان لرستان یاری نمودند . صمیمانه ارج نهاده و  با نهایت تشکر و قدردانی از کلیه همکاران و کسانی که در این پروژه ما را جهت رسیدن به اهداف مان یاری رساندند قدردانی میگردد.

 لدا تلاش و همت کلیه دست اندرکاران در پروژه باعث گردید پروژه در مدت زمانبندی خود کامل به اتمام برسد و در تاریخ 08/11/93 تحویل موقت گردد.

از درگاه ایزدمنان دوام عزت و سلامت، تداوم و حضور و تاثیر آن بزرگواران در راستای دستیابی به اهداف عالیه و ارتقای کیفیت و نشاط شریف و پر افتخار و توسعه پایدار خانواده بزرگ پاراوان گستر شمال را مسئلت دارم. امیداست در راه اعتدال رشد خانواده بزرگ پاراوان گستر شمال بیش از بیش موفق و موید باشید.

مدیریت شرکت پاراوان گستر شمال

[Best_Wordpress_Gallery id=”16″ gal_title=”khoram abad asnad pezeshki”]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شرکت پاروان گستر شمال

    با توجه به نگرش موسسین ،هدف اصلی شرکت پاراوان گستر شمال ، « جلب رضایت » و « گزینه منتخب بودن » تمامی کارفرمایان ، طرف های تجاری خود ، بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مهندسی می باشد و در راستای دستیابی به این اهداف اصول زیر را دنبال می کند. • طراحی صحیح • برنامه ریزی دقیق • استفاده بهینه ا ز آخرین فن آوری • تشکیل و تجهیز تیم های مهندسی و مدیریتی خبره