ارتقاء پایه شرکت پاراوان گستر شمال

بدون شک شرکت پاراوان گستر شمال با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم نیروی انسانی کارآمد و مجرب و همچنین یاری و تلاش کارفرمایان و همکاران محترم توانسته برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه های داخلی حضوری فعال داشته باشد تا بدینوسیله بتواند سهمی بیشتر ازخدمت رسانی در عرصه های عمران و آبادانی ایران اسلامی را به خود اختصاص دهد.

طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، تطابق با استانداردها و استفاده بهینه از فناورهای پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت دقیق وموثر است که در سایه تدبیر، درایت و مدیریت کارا دست یافتنی است.

بدینوسیله ، ارتقاء پایه تاسیسات و تجهیزات شركت پاراوان گستر شمال  از 3 به 2 و همچنین موفقیت كسب رتبه جدید، با پایه 5 نفت و گاز را به همکاران محترم در صنعت عمران و ساختمان  تبریک و تهنیت گفته و سلامتی، شادکامی، موفقیت و سربلندی تان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

Paravan gostar Certificate

5 Comments

 1. ابنیه سازان اصفهان ۱۳۹۲-۱۰-۱۸ در ۱۳:۱۷

  شرکت محترم پاراوان گستر کسب این پایه را که حاصل زحمات و تلاش های شبانه روزی شما و همکارانتان در این صنعت می باشد را به شما و اعضاء هیات مدیره و کارکنان آن شرکت تبریک عرض می نمائیم.
  شرکت ابنیه سازان اصفهان

 2. پاراوان گستر شمال ۱۳۹۲-۱۰-۱۸ در ۱۳:۵۵

  با سلام
  از بذل توجه شما متشکریم.
  پاراوان گستر شمال

 3. اکبر آفرین زاد ۱۳۹۲-۱۱-۰۱ در ۱۵:۰۴

  مدیران محترم شرکت پاراوان گستر شمال جناب آقای قربانی وجناب آقای ابراهیم زاده ارتقاء پایه شرکت پاراوان گسترکه بیانگر تلاش وجدیت شما در عرصه سازندگی میباشد را تبریک گفته وموفقیت شما وشرکت پاراوان را در عرصه عمران وآبادی خواستارم.

  • جناب آقای مهندس آفرین زاد

   از بذل توجه جنابعالی از صمیم قلب متشکریم.ارتقاء رتبه این شرکت در سایه زحمات و تلاش شما همکاران و دوستان محترم می باشد.
   پاراوان گستر شمال

 4. پاراوان گستر شمال ۱۳۹۲-۱۱-۰۲ در ۱۷:۲۳

  جناب آقای مهندس آفرین زاد

  از بذل توجه جنابعالی از صمیم قلب متشکریم.ارتقاء رتبه این شرکت در سایه زحمات و تلاش شما همکاران و دوستان محترم می باشد.
  پاراوان گستر شمال

Pingbacks

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • شرکت پاروان گستر شمال

  با توجه به نگرش موسسین ،هدف اصلی شرکت پاراوان گستر شمال ، « جلب رضایت » و « گزینه منتخب بودن » تمامی کارفرمایان ، طرف های تجاری خود ، بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مهندسی می باشد و در راستای دستیابی به این اهداف اصول زیر را دنبال می کند. • طراحی صحیح • برنامه ریزی دقیق • استفاده بهینه ا ز آخرین فن آوری • تشکیل و تجهیز تیم های مهندسی و مدیریتی خبره