علت رکود مسکن مشخص شد

دولت به دنبال این است که توان خرید مردم را با افزایش سقف تسهیلات افزایش دهد.

سید محمد پژمان با اشاره به هم اندیشی با اقتصاددانان برای مهار تورم، گفت: اگر برنامه دولت برای افزایش سقف تسهیلات مسکن باشد برای اینکه بازار مسکن دچار التهاب و تورم نشود باید با کمک اقتصاددانان برنامه ریزی انجام شود و بهترین راهکار برای کنترل تورم به اجرا برسد.
وی با بیان اینکه می توان با تمهیداتی از افزایش تورم جلوگیری کرد، بیان کرد: دولت به دنبال این است که توان خرید مردم را با افزایش سقف تسهیلات افزایش دهد.
رئیس سازمان ملی زمین و مسکن در خصوص راهکارهای دولت برای افزایش سقف وام مسکن و کنترل قیمت ها، اظهار داشت: همه بخش‌های کشور به شکل متوازن با یکدیگر کار می‌کنند بنابراین ممکن است که رونق در یک بخشی در بخش دیگر هم تاثیر بگذارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: با توجه به حجم نقدینگی در کشور اگر در عرصه های دیگر اقتصادی مانند بخش صنعت، معدن، کشاورزی و خدمات رکود ایجاد شود همه سرمایه ها از بخش های دیگر اقتصادی وارد حوزه مسکن می‌شود که درنهایت سوداگری را در بازار مسکن بوجود می‌آورد.

جام نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شرکت پاروان گستر شمال

    با توجه به نگرش موسسین ،هدف اصلی شرکت پاراوان گستر شمال ، « جلب رضایت » و « گزینه منتخب بودن » تمامی کارفرمایان ، طرف های تجاری خود ، بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مهندسی می باشد و در راستای دستیابی به این اهداف اصول زیر را دنبال می کند. • طراحی صحیح • برنامه ریزی دقیق • استفاده بهینه ا ز آخرین فن آوری • تشکیل و تجهیز تیم های مهندسی و مدیریتی خبره