مدیریت کیفیت

سیستم مدیریت کیفیت شرکت مهندسی پاراوان  بر اساس اصول و سیستم تصمیم گیری و اجرای سریع امور و به حداقل رساندن بورکراسی، پایه ریزی گردیده است.

در این شرکت بر اساس نگرش فرآیندی و مدیریت مبتنی بر سیستم مدیریت کیفیت موفقیتهای ذیل حاصل گردیده است:

  •  تلاش در برآورده ساختن و درک کامل نیازها و احتیاجات مشتریان فعلی و آینده که به منظور خدمت رسانی به آنها انجام می گیرد.
  •  بوجود آوردن محیط و شرایط مساعدی که کلیه کارکنان خود را در جهت نیل به اهداف مشترک و واحد این مجموعه سهیم و ذخیل بدانند.
  •  اعضاء این مجموعه در کلیه سطوح شغلی با آگاهی کامل از اسانس و جوهره این شرکت در جهت نیل به موفقیت کیفی تمام مهارت و حرفه خود را بکار می گیرند.
  •  مدیریت منابع و فعالیتهای مرتبط بر اساس یک فرایند کلی  جهت دست یابی به نتایج بهتر با بهره وری بالا
  •  تصمیم گیری های کارا ( سازنده ) بر اساس تحلیل اطلاعات و داده ها
  • ارتباط متقابل سودمند با کارفرما و پیمانکاران برای بوجود آوردن ارزشها

شرکت مهندسی پاراوان  به عنوان یک شرکت ساختمانی، تاسیساتی و راه سازی در جهت بهبود ارائه خدمات به کارفرمایان محترم سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008  در سطح شرکت و کلیه سایتها مستقر نموده است و همچنین مدیریت ارشد و تمام مهندسین و کارکنان شرکت با اعتقاد قلبی به اینکه تامین نیازها و اولویت اول مسئولیت آنها ست، خود را موظف می دانند که در راستای ارائه خدمات، تطبیق و بهبود فن آوری جهت ارتقای سطح بهره وری، اثر بخشی و کیفیت تلاش و مشارکت نماید.

بیانیه کیفیت شرکت مهندسی پاراوان 

زمینه فعالیت ما :

احداث راه و ساختمان و ابنیه و پل و سد سازی،

اجرای طرح های عمرانی مربوط به ساخت ساختمانها و ابنیه ،

احداث تصفیه خانه های آب و فاضلاب و سد ها و سیل بندهای بتونی و خاکی و تونل های انحرافی آب، کانالهای انتقال آب. ساخت راههای اصلی و بزرگراه ها، باندهای فرودگاه،  ساخت کارخانجات ابزارآلات و ماشین ها و تجهیزات اندازه گیری و تولید و توزیع و انتقال نیرو اعم از نیروگاه ها و شبکه های برق و تاسیستات برقی خطوط انتقال آب و نفت و گاز و مخابرات و فاضلاب شهری و روستایی، تاسیسات مکانیکی و هیدرو مکانیکی و امور رفاهی ساختمان حفاری و استخراج و بهره برداری از مواد غیر زنده و موجود در پوسته زمین، اجرا و ساخت مجموعه های ورزشی و بهداشتی و پزشکی و صنعتی و مسکونی و انبوه سازی. به عنوان یک پیمانکار و یا سرمایه گزار برای ساخت و ساز و بهره برداری از امکانات تجاری و زیرساختهای صنعتی مهم در اقصی نقاط ایران .

ماموریت ما :

کارآفرینی در شهر هایی که ما در آنجا فعالیت می کنیم.

اجرای کلیه پروژه ها مطابق برنامه زمانبندی و اعمال مدیریت کیفیت و همچنین ارتقاء میزان اشتغال زایی و افزایش مداوم سهم بهره وری اقتصادی در شهرهایی که فعالیت عمرانی انجام می دهیم.

اصل اساسی ما :

از اولین روز تاسیس این شرکت تا حال حاضر افتخار و غرور این مجموعه وفادار ماندن به اصول اساسی ذیل می باشد:

  • اتخاذ یک نگرش و روش سازنده در تعامل با کارفرمایان، پیمانکاران، مشتریان و شرکا فرا تر از تحقق صرف وظایف و مفاد قراردادی
  • پذیرش هر گونه  نوع آوری و  بکارگیری آخرین تکنولوژی روز و تحقیق برای یافتن بهترینها
  • حساسیت و محتاطی کامل در مورد مسائل مربوط به ایمنی کار و حفظ محیط زیست
  • آموزش و تعلیم نیروی انسانی جوان مطابق با فرهنگ اسلامی که جوانانی خلاق ، درستکار و مسئولیت پذیر برای میهن اسلامی