بازدید مدیران شرکت خانه سازی از پروژه احداث درمانگاه پلدختر

p_news01

بازدید مدیران شرکت خانه سازی از پروژه احداث درمانگاه پلدختر

پروژه احداث درمانگاه پلدختر با برآورد زمانی 15 ماهه و برآورد مالی 34 میلیارد در زمستان 93 به مناقصه گذاشته شد.

در بازدید اخیر که توسط آقایان مهندس نجفی ( سرپرست معاونت امور اجرایی ) ، مهندس نورانی ( مدیر منطقه) و مهندس مهدی فر و مهندس بخشی و مهندس اکبرزاده از پروژه انجام شد طی تنظیم صورتجلسه ای مقرر گردید مشکلات پروژه در اسرع وقت رفع گردد و پیمانکار نیز نسبت به افزایش اکیپ های کاری اقدام نماید.

 

p_news02

 

پس از برنده شدن شرکت پاراوان گستر شمال با توجه به حساسیت پروژه در منطقه و درخواست مسئولین محلی پروژه در اسناد مناقصه از لحاظ زمانی به 12 ماه تغییر پیدا نمود و در زمان مراسم کلنگ زنی که با حضور مدیران شرکت خانه سازی و مسئولین استانی و محلی انجام شد باز این زمان کاهش یافت و مقرر گردید پروژه به صورت 10 ماهه تحویل گردد .

p_news03

تاکنون پروژه طبق برنامه زمان بندی با تاخیری حدود 1.5 در صد اجرا شده است ، که با حضور مستمر بازدید ها و نامه نگاری ها مقرر شده است مشکلات پروژه از قبیل مسائل مالی و کسری های نقشه ها رفع گردد تا مشکلی در راستای اتمام پروژه در زمان مقرر پیش نیاید .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شرکت پاروان گستر شمال

    با توجه به نگرش موسسین ،هدف اصلی شرکت پاراوان گستر شمال ، « جلب رضایت » و « گزینه منتخب بودن » تمامی کارفرمایان ، طرف های تجاری خود ، بعنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات مهندسی می باشد و در راستای دستیابی به این اهداف اصول زیر را دنبال می کند. • طراحی صحیح • برنامه ریزی دقیق • استفاده بهینه ا ز آخرین فن آوری • تشکیل و تجهیز تیم های مهندسی و مدیریتی خبره